RN73H1JTTD2201A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2201A05
JLCPCB Part #
C4046524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS