RN73H1JTTD2200D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2200D10
JLCPCB Part #
C4211547
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS