RN73H1JTTD2200B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2200B25
JLCPCB Part #
C186170
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS