RN73H1JTTD21R0D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD21R0D25
JLCPCB Part #
C4172457
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS