RN73H1JTTD2183D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2183D25
JLCPCB Part #
C4299389
Description
100mW 218kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS