RN73H1JTTD2182B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2182B50
JLCPCB Part #
C4274850
Description
100mW 21.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS