RN73H1JTTD2180F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2180F10
JLCPCB Part #
C4296277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 218Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS