RN73H1JTTD2180A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2180A05
JLCPCB Part #
C4252163
Description
100mW 218Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS