RN73H1JTTD2153F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2153F25
JLCPCB Part #
C4274049
Description
100mW 215kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS