RN73H1JTTD2153D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2153D50
JLCPCB Part #
C4107089
Description
100mW 215kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS