RN73H1JTTD2152B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2152B25
JLCPCB Part #
C4260350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS