RN73H1JTTD2150B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2150B25
JLCPCB Part #
C4264454
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS