RN73H1JTTD2132D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2132D100
JLCPCB Part #
C4317059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS