RN73H1JTTD2132A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2132A05
JLCPCB Part #
C7057651
Description
100mW 21.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS