RN73H1JTTD2103F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2103F50
JLCPCB Part #
C4077347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 210kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS