RN73H1JTTD2101D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2101D50
JLCPCB Part #
C4019648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS