RN73H1JTTD20R3D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD20R3D50
JLCPCB Part #
C4342167
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS