RN73H1JTTD2083D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2083D10
JLCPCB Part #
C3984800
Description
-55℃~+155℃ 100mW 208kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS