RN73H1JTTD2082F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2082F100
JLCPCB Part #
C4553436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS