RN73H1JTTD2082D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2082D25
JLCPCB Part #
C4280814
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS