RN73H1JTTD2082A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2082A10
JLCPCB Part #
C4323350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS