RN73H1JTTD2081D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2081D100
JLCPCB Part #
C4092393
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS