RN73H1JTTD2081B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2081B50
JLCPCB Part #
C4284518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS