RN73H1JTTD2080B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2080B10
JLCPCB Part #
C3971829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 208Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS