RN73H1JTTD2052D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2052D10
JLCPCB Part #
C4099297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS