RN73H1JTTD2052A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2052A25
JLCPCB Part #
C3981173
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS