RN73H1JTTD2050F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2050F10
JLCPCB Part #
C3966066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS