RN73H1JTTD2033F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2033F25
JLCPCB Part #
C3928296
Description
-55℃~+155℃ 100mW 203kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS