RN73H1JTTD2032D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2032D50
JLCPCB Part #
C4165163
Description
100mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS