RN73H1JTTD2032D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2032D25
JLCPCB Part #
C6778159
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS