RN73H1JTTD2031F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2031F50
JLCPCB Part #
C4138688
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.03kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS