RN73H1JTTD2031D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2031D50
JLCPCB Part #
C4049134
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.03kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS