RN73H1JTTD2030A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2030A25
JLCPCB Part #
C4258040
Description
100mW 203Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS