RN73H1JTTD2003D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD2003D50
JLCPCB Part #
C3968409
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS