RN73H1JTTD2002F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2002F25
JLCPCB Part #
C4220200
Description
100mW 20kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS