RN73H1JTTD2000A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2000A10
JLCPCB Part #
C4194125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS