RN73H1JTTD19R8B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD19R8B25
JLCPCB Part #
C4003350
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS