RN73H1JTTD19R1C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD19R1C25
JLCPCB Part #
C3933248
Description
100mW 19.1Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS