RN73H1JTTD1982D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1982D50
JLCPCB Part #
C4020555
Description
100mW 19.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS