RN73H1JTTD1981B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1981B50
JLCPCB Part #
C4171949
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS