RN73H1JTTD1963D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1963D50
JLCPCB Part #
C3916937
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS