RN73H1JTTD1963B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1963B10
JLCPCB Part #
C3980946
Description
100mW 196kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS