RN73H1JTTD1962C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1962C50
JLCPCB Part #
C3931424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS