RN73H1JTTD1962B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1962B25
JLCPCB Part #
C4231326
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS