RN73H1JTTD1933D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1933D50
JLCPCB Part #
C4240133
Description
100mW 193kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS