RN73H1JTTD1931D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1931D25
JLCPCB Part #
C4040099
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS