RN73H1JTTD1930B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1930B10
JLCPCB Part #
C4159667
Description
100mW 193Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS