RN73H1JTTD1912D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1912D50
JLCPCB Part #
C4182642
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS