RN73H1JTTD1912B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1912B10
JLCPCB Part #
C4188556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS