RN73H1JTTD1911A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1911A10
JLCPCB Part #
C3927522
Description
1.91kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS